(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 48
  • № 47
  • № 46
  • № 45
  • № 44
  • № 43
  • № 42
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
10/26
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Грудень , 2015/№ 49

Бюджетникам дозволили передплачувати періодику на наступний рік

Кабмін уніс поправки до п. 2 постанови КМУ від 23.04.14 р. № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти».

За загальним правилом розпорядники та одержувачі бюджетних коштів здійснюють попередню оплату тільки тих товарів, робіт і послуг, які передбачається поставити, виконати та надати протягом поточного бюджетного періоду. До винятків із цього правила додали ще й передплату періодичних видань. Отже, бюджетні організації можуть сміливо оформляти (і відповідно перераховувати кошти) передплату періодики на наступний рік у поточному році.

(Постанова КМУ від 18.11.15 р. № 946, діє з 25.11.15 р.)

періодика, передплата, бюджетні установи додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті