(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 28
  • № 27
  • № 26
  • № 25
  • № 24
  • № 23
  • № 22
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
10/26
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Липень , 2015/№ 29

Пільги у працевлаштуванні: батькам однієї дитини також

Додаткові гарантії згідно зі ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.12 р. № 5067-VI надають, зокрема, одному з батьків або особі, яка їх замінює, які утримують дитину (дітей) віком до 6 років. Раніше йшлося тільки про дітей, через що у батьків з однією дитиною виникали запитання. Тепер однозначно такі батьки мають пільги у працевлаштуванні. Також див. «БТ», 2014, № 16, с. 4.

(Закон України від 17.06.15 р. № 534-VIII, діє з 10.07.15 р.)

працевлаштування, пільги додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті