(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 23
  • № 22
  • № 21
  • № 20
  • № 18-19
  • № 17
  • № 16
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
11/31
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Червень , 2015/№ 24

Цінова експертиза для розрахунків з нерезидентом

НБУ підвищив (повернув) суму розрахунків з нерезидентом за роботи, послуги (у тому числі з продажу товарів у кредит, передачі майна в оренду, у лізинг), права інтелектуальної власності / за виданими в рахунок їх оплати векселями, перерахування якої потрібно обов’язково підтверджувати актом цінової експертизи Державного інформаційно-аналітичного центру моніторингу зовнішніх товарних ринків.

Якщо сума, яку ви хочете перерахувати нерезиденту, перевищує безпосередньо або в еквіваленті 50 тис. євро (раніше — 25 тис. євро), її потрібно підтвердити зазначеним актом (п. 4 постанови Правління НБУ від 30.12.03 р. № 597).

(Постанова Правління НБУ від 03.06.15 р. № 355, діє з 04.06.15 р.)

нерезидент, експертиза додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті