(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 11
  • № 10
  • № 9
  • № 8
  • № 7
  • № 6
  • № 5
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
11/26
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Березень , 2015/№ 12

«Зарплатне» перевищення ліміту каси: з фіндопомогою «не прокотить»

Не секрет, що готівку понад ліміт каси потрібно здавати до банку. Між тим п. 2.10 Положення № 637* дозволяє зберігати готівку, отриману в банку, для виплат, що належать до фонду оплати праці, а також пенсій, стипендій, дивідендів (доходу), понад ліміт каси протягом 3 робочих днів, включаючи день отримання готівки в банку.

До рук Вищого адмінсуду України (ВАдСУ) потрапила така справа: підприємство отримало фіндопомогу від фізособи, зберігало її у своїй касі протягом 5 днів (уключаючи день отримання) і використовувало для виплати зарплати. ВАдСУ дійшов справедливого висновку: використовувати п. 2.10 Положення № 637 у цьому випадку не можна, оскільки, по-перше, перевищений дозволений 3-денний строк, а по-друге, готівка отримана не з банку, а від фізособи як фіндопомога.

(Постанова ВАдСУ від 11.02.15 р. № К/800/­66580/13)

* Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затверджене постановою Правління НБУ від 15.12.04 р. № 637.

ліміт каси, фінансова допомога додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті