(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 12
  • № 11
  • № 10
  • № 9
  • № 8
  • № 7
  • № 6
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
8/18
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Березень , 2015/№ 13

Організації інвалідів можуть використовувати старі дозволи на «прибуткову» пільгу

Закон про податкову реформу від 28.12.14 р. № 71-VIII змінив місце дислокації пільги з податку на прибуток для підприємств та організацій, які засновані громадськими організаціями інвалідів, — з п. 154.1 на п. 142.1 ПКУ. При цьому прибуток таких підприємств, як і раніше, звільняється від обкладення податком на прибуток на тих самих умовах (кількість інвалідів — не менше 50 % середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу, а фонд оплати праці таких інвалідів — не менше 25 % суми загальних витрат на оплату праці). Щоб користуватися такою пільгою, потрібно отримати спеціальний дозвіл.

Запитання: чи потрібно заміняти дозволи у зв’язку із законодавчими змінами? Відповідь податківців: можна використовувати старі дозволи (видані до 01.01.15 р.), звичайно, за умови, що підприємства організацій інвалідів відповідають усім вимогам для застосування цієї пільги.

(Лист ДФСУ від 02.03.15 р. № 4845/5/99-99-19-02-02-16)

інвалід, прибуток, пільга додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті