(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 38
  • № 37
  • № 36
  • № 34-35
  • № 33
  • № 32
  • № 31
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
19/20
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Вересень , 2015/№ 39

ФОП отримав дохід більше 1 млн грн.: коли ставити РРО

З якого періоду ФОП — платники ЄП груп 2 і 3 повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій?

Законом України від 01.07.15 р. № 569-VIII, який набрав чинності 23.07.15 р., п. 296.10 ПКУ викладено у новій редакції, зокрема визначено, що РРО не застосовуються платниками ЄП:

• групи 1;

• груп 2 і 3 (ФОП) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн грн. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн грн. застосування РРО для такого платника ЄП є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника ЄП.

Враховуючи викладене, ФОП — платники ЄП групи 3, які за перше півріччя 2015 року перевищили обсяг доходу 1 млн грн., зобов’язані з 01.10.15 р. при здійсненні своєї господарської діяльності застосовувати РРО або перейти на використання виключно безготівкових розрахунків.

ФОП — платники ЄП групи 2 у разі перевищення обсягу доходу 1 млн грн. у 2015 році (незалежно від місяця, у якому відбулося таке перевищення) зобов’язані з 01.01.16 р. при провадженні своєї господарської діяльності розпочати застосування РРО.

ФОП, РРО, дохід додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті