Теми статей
Обрати теми

Поверніть зайве: з’явилася спецнорма для Донбасу

Жиленко Катерина
До Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів*, унесли зміни спеціально для платників з Донецької та Луганської областей.

* Затверджений наказом Мінфіну України від 03.09.13 р. № 787.

Так, якщо припиняють свою діяльність місцеві фінансові органи адміністративно-територіальних одиниць Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, орган, який контролює надходження до бюджету або який здійснює облік заборгованості в розрізі позичальників, передає документ на повернення коштів на погодження місцевої держадміністрації / виконавчому органу місцевої ради.

Якщо поточних надходжень на відповідних рахунках місцевих бюджетів неконтрольованих територій Донецької та Луганської областей бракує, органам Казначейства тимчасово надається право на повернення таких коштів шляхом їх списання з рахунків, відкритих для зарахування коштів загального та спеціального фондів відповідних місцевих бюджетів, у межах наявних залишків коштів на таких рахунках.

(Наказ Мінфіну України від 05.01.16 р. № 1, діє з дня опублікування)

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі