(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 22
  • № 21
  • № 20
  • № 18-19
  • № 17
  • № 16
  • № 15
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
8/28
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Червень , 2016/№ 23

На лікарняний після роботи: виплачуємо допомогу правильно

Лист Виконавчої дирекції ФТВП від 17.05.16 р. № 2.4-46-753

Працівник звернутися до лікарні після закінчення робочого дня. У такому разі за його згодою листок непрацездатності можуть видати з наступного календарного дня (п. 2.6 Інструкції про порядок видачі документів, що посвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ України від 13.11.01 р. № 455).

Якщо ж він не погодиться на перенесення, то лікарняний лист видається в день звернення і перші 5 календарних днів для оплати за рахунок роботодавця відлічуються з першого дня непрацездатності. А якщо «хворий» у день звернення та отримання лікарняного листа працював, то за такий відпрацьований день йому виплачують зарплату, а не допомогу.

Розглянемо ситуацію на прикладі, який ми сформували в вигляді схеми.

лікарняний, листок непрацездатності, допомога з тимчасової непрацездатності додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті