Змінився річний ліміт використання води

В обраному У обране
Друк
Бухгалтерський тиждень Травень, 2016/№ 21
Як заповнюються рядки 7, 8.1 та 8.2 додатка 5 «Розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води» до податкової декларації з рентної плати, якщо протягом звітного кварталу (року) було отримано або змінено річний ліміт використання води?

Розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води здійснюється у додатку 5 до Податкової декларації з рентної плати, форма якої затверджена наказом Мінфіну від 17.08.15 р. № 719.

У разі отримання або зміни протягом кварталу (року) річного ліміту використання води у додатку 5 до декларації, зокрема, зазначається:

 — у ряд. 7 — установлений річний ліміт використання води відповідно до нового (діючого) дозволу;

• у ряд. 8.1 — обсяг використаної води у межах установленого річного ліміту згідно з отриманим дозвільним документом, який враховується при визначенні податкового зобов’язання з початку року (ряд. 8.1.1 + ряд. 8.1.2);

• у ряд. 8.1.1 та 8.1.2 — обсяг використаної води у межах установленого річного ліміту;

• у ряд. 8.2 — обсяг використаної води понад установлений річний ліміт згідно з отриманим дозвільним документом, який враховується при визначенні податкового зобов’язання з початку року (ряд. 8.2.1 + ряд. 8.2.2);

• у ряд. 8.2.1 та 8.2.2 — обсяг використаної води понад установлений річний.

Слід зазначити, що у разі отримання дозволу водокористувачем, який у минулих податкових періодах поточного року здійснював використання води без дозволу, податкові зобов’язання, обчислені як за понадлімітне використання води, не переглядаються.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток ifactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд