(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
24/26
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Лютий , 2017/№ 9

Строк застосування РРО при продажу складних пристроїв

http://tinyurl.com/yy5mfbut
З якого періоду застосування РРО є обов’язковим для платників ФОП на ЄП, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту?

На сьогодні реєстратори розрахункових операцій (далі — РРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої, другої і третьої груп (фізичні особи — підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн грн. ( п. 296.10 ПКУ).

Вищезгадані вимоги не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Відповідно до ст. 2 Закону про РРО термін «технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту» для застосування РРО вживається у значенні, наведеному в Законі України «Про захист прав споживачів». Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО встановлюється Кабміном.

При цьому абз. 3 п. 6 розд. II Закону України від 20.12.16 р. № 1791-VIII, який набрав чинності з 01.01.17 р., установлено, що Кабмін має затвердити у тримісячний строк з дня набрання цим Законом чинності нормативно-правові акти, необхідні для реалізації вимоги про застосування РРО.

Враховуючи викладене вище, норми щодо застосування РРО фізичними особами — підприємцями — платниками єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, будуть застосовуватися з дати набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджено перелік таких побутових товарів.

За матеріалами ЗІР ДФСУ, категорія 109.02

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
застосування РРО, продаж товарів, складні пристрої, технічно складні побутові товари, гарантійний ремонт додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті