Теми статей
Обрати теми

Строк застосування РРО при продажу складних пристроїв

З якого періоду застосування РРО є обов’язковим для платників ФОП на ЄП, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту?

На сьогодні реєстратори розрахункових операцій (далі — РРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої, другої і третьої груп (фізичні особи — підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн грн. ( п. 296.10 ПКУ).

Вищезгадані вимоги не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Відповідно до ст. 2 Закону про РРО термін «технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту» для застосування РРО вживається у значенні, наведеному в Законі України «Про захист прав споживачів». Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО встановлюється Кабміном.

При цьому абз. 3 п. 6 розд. II Закону України від 20.12.16 р. № 1791-VIII, який набрав чинності з 01.01.17 р., установлено, що Кабмін має затвердити у тримісячний строк з дня набрання цим Законом чинності нормативно-правові акти, необхідні для реалізації вимоги про застосування РРО.

Враховуючи викладене вище, норми щодо застосування РРО фізичними особами — підприємцями — платниками єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, будуть застосовуватися з дати набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджено перелік таких побутових товарів.

За матеріалами ЗІР ДФСУ, категорія 109.02

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі