Чи подавати фінзвітність при уточненні податку на прибуток

В обраному У обране
Друк
Бухгалтерський тиждень Листопад, 2017/№ 48
Чи необхідно подавати разом з уточнюючою податковою декларацією з податку на прибуток підприємств (у тому числі за 2014 — 2016 роки) фінансову звітність та проставляти позначку про одночасне її подання, якщо показники фінансової звітності, що була подана, не підлягають (підлягають) виправленню, та яким чином здійснюється таке подання?

Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (п. 46.2 ПКУ). Вона є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та її невід’ємною частиною.

Враховую це, податківці вважають, що у разі виправлення помилок, допущених у декларації з податку на прибуток, шляхом подання уточнюючої декларації (у тому числі за 2014 — 2016 роки) платник податку може не подавати фінзвітність повторно за умови, що показники фінзвітності, яка була подана з декларацією за відповідні звітні періоди, не підлягають виправленню.

У разі виявлення помилок у самій фінзвітності (у тому числі за 2014 — 2016 роки), яка є додатком ФЗ до декларації, платник податків повинен подати разом з уточнюючою декларацією виправлену фінзвітність.

При поданні уточнюючої декларації у таблиці «Наявність додатків» проставляється позначка про подання додатка ФЗ до декларації та зазначаються відомості про форми фінзвітності, які були подані/подаються до органу ДФС. Оскільки форма декларації містить обов’язкові для заповнення позначки щодо наявності поданих до декларації додатків — форм фінзвітності, то декларація подається після подання фінзвітності.

Виправлену фінзвітність платник податків може подати в паперовій формі до контролюючого органу за основним місцем обліку із супровідним листом.

За матеріалами ЗІР ДФСУ, категорія 102.23.02

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити