Кількість застрахованих осіб у таблиці 1 ЄСВ-звіту

В обраному У обране
Друк
Бухгалтерський тиждень Вересень, 2018/№ 39
Яким чином заповнюється показник «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати» таблиці 1 додатка 4 Звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску?

Показник «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату…» зазначається в основних реквізитах заголовної частини таблиці 1 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом МФУ від 14.04.15 р. № 435 (далі — Порядок № 435). Він включає осіб, за яких подаються вiдомостi до системи персонiфiкованого облiку.

Так, у таблиці 6 додатка 4 до Порядку № 435 по кожному працівникові персоніфіковано відображається сума нарахованої заробітної плати, винагороди за виконану роботу (надані послуги) за цивільно-правовими договорами, допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги по вагітності та пологах.

На одну застраховану особу допускається декілька записів у таблиці 6 додатка 4 до Порядку № 435, якщо, зокрема, протягом одного звітного періоду застрахованій особі нарахування здійснювалися за поточні та майбутні (відпускні, допомога по вагітності та пологах), за минулі (лікарняні, тимчасова непрацездатність та перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами і нарахування сум заробітної плати (доходу) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць (п. 9 розд. IV Порядку № 435).

Проте працівнику чи іншій фізичній особі, у зв’язку з відпусткою без збереження зарплати, перебуванням повний місяць на лікарняному, який буде оплачено в наступному місяці, чи відсутністю доходу, оскільки відпускні були нараховані в попередньому місяці, у таблиці 6 додатка 4 до Порядку № 435 зазначаються тільки кількість днів. Тому до показника «Кількість застрахованих осіб…» таблиці 1 додатка 4 до Порядку № 435 такі особи не включаються.

За інформацією ЗІР ДФСУ, підкатегорія 301.06.01

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити