Декретниця виходить раніше строку: як оформити, що з допомогою?

В обраному У обране
Друк
Савченко Олена, експерт з питань оплати праці
Бухгалтер 911 Липень, 2019/№ 27
Ситуація. Працівниця, яка перебувала в декреті, хоче достроково вийти на роботу. Чи потрібно їй повертати допомогу по вагітності та пологах? Чи втратить вона допомогу при народженні дитини? Як оформити достроковий вихід на роботу? Зараз усе з’ясуємо.

Про допомогу

Спочатку давайте уточнимо такий момент. Для працюючих жінок, які планують або вже стали мамами, передбачені певні «трудові» пільги та гарантії, однією з яких є «декретна» відпустка.

Знову ж таки, трудовим законодавством не передбачено такого терміна. А на практиці під «декретною» відпусткою можуть розумітися відразу декілька видів відпусток. Зазвичай «декретною» відпусткою називають відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами. Рідше — відпустку для догляду за дитиною до 3 років, відпустку для догляду за дитиною до 6 (у загальному випадку) років.

Відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, нагадаємо, надається жінкам на підставі листка непрацездатності. Її тривалість становить 70 календарних днів до пологів і 56 календарних днів (70 календарних днів — у разі народження двох і більше дітей та у випадку ускладнення пологів) після пологів, починаючи з дня пологів.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити