(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
  Для комерційних організацій

Бухгалтер 911

Друкована версія + електронна версія 127.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 97.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Безкоштовна консультаційна лінія для передплатників. Детальніше...
Ми повернемо Вам гроші, якщо зміст наших журналів Вас не зацікавить. Детальніше...
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Бухгалтер 911  
Детальніше

Періодичність 1 раз на тиждень (п'ятниця — електронна версія, понеділок — друкована версія, середа — «гаряча стаття» та анонс майбутнього номера електронною поштою).

Формат — А4.

Обсяг — 32 сторінки.

Передплатний індекс: рос.- 86384.

Вартість поштової передплати: 133 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Інформаційно-аналітичний журнал Видавничого будинку «Фактор», удостоєний нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

Матеріали газети не дублюють інформацію сайта. Професійні висновки, практичні рекомендації, аналіз актуальної інформації, яка протягом тижня з'являлася у стрічці новин на сайті buhgalter911.com. Тільки достовірна інформація!

Автори журналу — висококваліфіковані податкові експерти, практикуючі бухгалтери, провідні фахівці державних органів.

Єдине в Україні мультиекранне видання — його можна читати в традиційному друкованому вигляді, на комп'ютері, ноутбуку, планшеті та смартфоні.

Електронна версія журналу оснащена «розумним» пошуком статей і документів та вбудованою нормативно-правовою базою, опцією створення особистих закладок, електронним архівом номерів і авторським додатком, готовим до використання у вашій роботі.

Передплатники журналу і користувачі порталу buhgalter911.com можуть замовляти до 50 % матеріалів майбутніх публікацій, а експерти обов'язково розкриють їх у наступному номері.

За кожним передплатником закріплено персонального експерта-консультанта, який відповість на всі ваші запитання.

«Найгарячішу» статтю передплатник отримає електронною поштою ще до виходу номера.

Щотижневі відеоуроки з розбором конкретної ситуації і відеоанонси, де автори статей розповідають про свої матеріали у процесі підготовки номера.

Журнал «Бухгалтер 911» позиціонується як чесний журнал — з чесною ціною, чесним змістом і чесним обсягом.

Виходить з 2014 року.

Розповсюджується на всій території України.

Аудиторія журналу: головний бухгалтер, бухгалтер, фінансовий директор, аудитор, підприємець.

Команда журналу «Бухгалтер 911» — це найнезвичайніша редакція. Інакше і бути не могло. Адже журнал сам по собі унікальний!

Наша редакція — це сплав бойової частини редакторів порталу buhgalter911.com і експертів Видавництва «Фактор». Найбільший бухгалтерський сайт плюс найвідоміше видавництво на ринку професійної літератури. Дух захоплює, чи не так?

Ми знаємо про все, що Вам необхідно в роботі. Потрібно тут і зараз. Не просто знаємо, але і робимо. Забезпечуємо всіх читачів кращими і тільки потрібними відповідями.

Нам важко відповісти лише на одне питання: що ми виберемо з двох потрібних речей? Тому не змушуємо вибирати і Вас. Читайте «Бухгалтер 911» на папері і в електронному вигляді. У будь-якому куточку світу (з комп’ютера, планшета або смартфона).

Все включено! Це про видання. Все включено — це про команду. Бухгалтер зі стажем, юрист, податковий консультант, аудитор! І це не рахуючи десятків тисяч користувачів порталу;)

 • Работает бесплатная консультационная линия
  Работает бесплатная консультационная линия
 • Декларация по налогу на прибыль: строка за строкой
  Декларация по налогу на прибыль: строка за строкой
 • Бесплатный вебинар
  Бесплатный вебинар "Скорая бухгалтерская помощь"
 • Вебинар «Акцизный налог с горючего: практика-2016». Не пропустите!
  Вебинар «Акцизный налог с горючего: практика-2016». Не пропустите!
 • 50%-е скидки на ВСЕ вебинары!
  50%-е скидки на ВСЕ вебинары!
 • Как избежать санкций и доначислений за использование гражданско-правового договора вместо трудового договора?
  Как избежать санкций и доначислений за использование гражданско-правового договора вместо трудового договора?
 • Прикладний вебінар «Особливості оподаткування у сільському господарстві»
  Прикладний вебінар «Особливості оподаткування у сільському господарстві»
 • Получите ответы на все вопросы по налогообложению!
  Получите ответы на все вопросы по налогообложению!
 • Дарим подарки до Дню бухгалтера!
  Дарим подарки до Дню бухгалтера!
 • Поздравительные открытки ко Дню бухгалтера!
  Поздравительные открытки ко Дню бухгалтера!
 • Событие года! День бухгалтера в вашем городе!
  Событие года! День бухгалтера в вашем городе!
 • Большой бухгалтерский вебинар
  Большой бухгалтерский вебинар "6 спасательных кругов"
 • Практический вебинар «Все алгоритмы налоговоприбыльных корректировок»
  Практический вебинар «Все алгоритмы налоговоприбыльных корректировок»
 • Бухгалтерский семинар «Полугодовая отчетность – 2016» в Одессе!
  Бухгалтерский семинар «Полугодовая отчетность – 2016» в Одессе!
 • Третий двухдневный практикум по Налоговой оптимизации и Безопасности бизнеса
  Третий двухдневный практикум по Налоговой оптимизации и Безопасности бизнеса
 • «Стоп-кран» блокування податкових накладних: що врахувати вже зараз 7 грудня 2017 року ВРУ ухвалила Закон (на базі законопроекту № 6776-д), яким вносяться зміни в багато норм ПКУ. Аналог новорічних «мікрореформ», які парламент приймає із заздрісною постійністю. Є в цьому Законі дуже важливі норми, що стосуються блокування податкових накладних / розрахунків коригування. І незважаючи на те, що остаточного тексту Закону ще немає, вважаємо за потрібне ці нові норми обговорити.
 •   Операція «Оптимізація»: податок на прибуток Оптимізація податків — свята справа. Природно, якщо така оптимізація не переступає межу закону. Із цим вам допоможе пропонована вашій увазі стаття. Згодиться вона як високо-, так і малодохідним платникам податку на прибуток!
 •   І знову… річний перерахунок з ПДФО Який алгоритм проведення обов’язкового річного перерахунку з ПДФО? Як результат перерахунку відобразити в Податковому розрахунку за формою № 1ДФ? Давайте розберемося.
 •   «Необоротний» перерахунок ПДВ (за «старими» необоротними активами) Для «старих» необоротних активів (придбаних до 01.07.2015 р.), які одночасно використовуються в оподатковуваній і неоподатковуваній діяльності, ПКУ передбачене проведення перерахунку ПДВ за підсумками 1, 2, 3 років, наступних за роком введення їх в експлуатацію. Результати такого перерахунку потрібно буде показати в ПДВ-декларації за грудень/IV квартал 2017 року. У сьогоднішній статті нагадаємо правила проведення такого перерахунку.
 •   «Старі» індивідуальні податкові консультації: що з ними буде? Індивідуальні податкові консультації (далі — ІПК), «народжені» до 31.03.2017 р., доживають свій вік. І як у казці про Попелюшку, чаклунство розвіється 01.01.2018 р. Свої «захисні властивості» старі ІПК втратять. Які підводні камені несе в собі така епохальна подія? Розбираємося в проблемі.
 •   Зміни в кримінальному процесі: обшуки, відеофіксація та інші новинки Закону № 2213 Одним з передсвяткових подарунків, покликаних зіграти на руку учасникам кримінального процесу, є Закон № 22131. Те, яку користь можуть принести ці зміни, розглянемо в нашій статті.
 •   Якщо не сходиться сальдо за розрахунками з бюджетом Що робити платникові податків, якщо в результаті звіряння розрахунків з бюджетом виникли розбіжності?
 •   Статистика, ПФУ і новий Порядок обміну електронними документами Ви вже знаєте, що з 15 листопада запрацював новий Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами, затверджений наказом Мінфіну від 06.06.2017 р. № 557 (далі — Порядок № 557)*. Податківці оперативно відреагували на нововведення і повідомили, що приєднатися до нової форми договору про визнання електронних документів платники зможуть після 01.01.2018 р. До цієї дати електронні договори укладаються за старою формою**. А як бути зі статистикою і ПФУ? Чи підпадають вони під дію Порядку № 557 і чи потрібно чинити якісь дії, щоб уникнути проблем з поданням звітності в грудні? Давайте розбиратися.
 •   Індексуємо зарплату за грудень 2017 року Знову індексація. Цього разу за грудень. «Готові» коефіцієнти індексації і суми поточної індексації — вам на допомогу.
 •   Бажаєш податкову знижку? Потрібно поквапитися Звична ситуація — ми повинні сплатити податки. Приємний бонус — частина податків нам повертає держава. Якщо у фізособи є «зарплатний» дохід, його за бажанням можна зменшити на суму податкової знижки і повернути собі виниклу ПДФО-переплату. Детальніше про те, як це зробити і чому це питання може бути актуальне наприкінці року, поговоримо далі.
 •   Лікарняні/декретні підприємцеві: вникаємо в хороші зміни ФОП разом зі своєю підприємницькою діяльністю працює за трудовим договором. Якими зараз є справи з виплатою лікарняних/декретних такому ФОП у зв’язку з останніми змінами законодавства? Є нюанси. Розбираємося!
Сервер тимчасово недоступний
 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Будь ласка, представтесь!
Заповніть це поле
или увійдіть / зареєструйтесь
 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.