(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  Для комерційних організацій

Бухгалтер 911

Друкована версія + електронна версія 250.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 120.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Консультаційна лінія для передплатників. Детальніше...
Ми повернемо Вам гроші, якщо зміст наших журналів Вас не зацікавить. Детальніше...
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Бухгалтер 911  
Детальніше

Періодичність 1 раз на тиждень (п'ятниця — електронна версія, понеділок — друкована версія, середа — «гаряча стаття» та анонс майбутнього номера електронною поштою).

Формат — А4.

Обсяг — 32 сторінки.

Передплатний індекс: рос.- 86384.

Вартість поштової передплати: 295 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Інформаційно-аналітичний журнал Видавничого будинку «Фактор», удостоєний нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

Матеріали газети не дублюють інформацію сайта. Професійні висновки, практичні рекомендації, аналіз актуальної інформації, яка протягом тижня з'являлася у стрічці новин на сайті buhgalter911.com. Тільки достовірна інформація!

Автори журналу — висококваліфіковані податкові експерти, практикуючі бухгалтери, провідні фахівці державних органів.

Єдине в Україні мультиекранне видання — його можна читати в традиційному друкованому вигляді, на комп'ютері, ноутбуку, планшеті та смартфоні.

Електронна версія журналу оснащена «розумним» пошуком статей і документів та вбудованою нормативно-правовою базою, опцією створення особистих закладок, електронним архівом номерів і авторським додатком, готовим до використання у вашій роботі.

Передплатники журналу і користувачі порталу buhgalter911.com можуть замовляти до 50 % матеріалів майбутніх публікацій, а експерти обов'язково розкриють їх у наступному номері.

За кожним передплатником закріплено персонального експерта-консультанта, який відповість на всі ваші запитання.

«Найгарячішу» статтю передплатник отримає електронною поштою ще до виходу номера.

Щотижневі відеоуроки з розбором конкретної ситуації і відеоанонси, де автори статей розповідають про свої матеріали у процесі підготовки номера.

Журнал «Бухгалтер 911» позиціонується як чесний журнал — з чесною ціною, чесним змістом і чесним обсягом.

Виходить з 2014 року.

Розповсюджується на всій території України.

Аудиторія журналу: головний бухгалтер, бухгалтер, фінансовий директор, аудитор, підприємець.

Команда журналу «Бухгалтер 911» — це найнезвичайніша редакція. Інакше і бути не могло. Адже журнал сам по собі унікальний!

Наша редакція — це сплав бойової частини редакторів порталу buhgalter911.com і експертів Видавництва «Фактор». Найбільший бухгалтерський сайт плюс найвідоміше видавництво на ринку професійної літератури. Дух захоплює, чи не так?

Ми знаємо про все, що Вам необхідно в роботі. Потрібно тут і зараз. Не просто знаємо, але і робимо. Забезпечуємо всіх читачів кращими і тільки потрібними відповідями.

Нам важко відповісти лише на одне питання: що ми виберемо з двох потрібних речей? Тому не змушуємо вибирати і Вас. Читайте «Бухгалтер 911» на папері і в електронному вигляді. У будь-якому куточку світу (з комп’ютера, планшета або смартфона).

Все включено! Це про видання. Все включено — це про команду. Бухгалтер зі стажем, юрист, податковий консультант, аудитор! І це не рахуючи десятків тисяч користувачів порталу;)

 • БЕСПЛАТНЫЙ онлайн-марафон «ЗАРПЛАТНАЯ КУХНЯ». Присоединяйтесь!
  БЕСПЛАТНЫЙ онлайн-марафон «ЗАРПЛАТНАЯ КУХНЯ». Присоединяйтесь!
 • Ідеальна пара для бухгалтера ТУТ!
  Ідеальна пара для бухгалтера ТУТ!
 • Декларация по налогу на прибыль: строка за строкой
  Декларация по налогу на прибыль: строка за строкой
 • Бесплатный вебинар
  Бесплатный вебинар "Скорая бухгалтерская помощь"
 • Вебинар «Акцизный налог с горючего: практика-2016». Не пропустите!
  Вебинар «Акцизный налог с горючего: практика-2016». Не пропустите!
 • 50%-е скидки на ВСЕ вебинары!
  50%-е скидки на ВСЕ вебинары!
 • Как избежать санкций и доначислений за использование гражданско-правового договора вместо трудового договора?
  Как избежать санкций и доначислений за использование гражданско-правового договора вместо трудового договора?
 • Прикладний вебінар «Особливості оподаткування у сільському господарстві»
  Прикладний вебінар «Особливості оподаткування у сільському господарстві»
 • Получите ответы на все вопросы по налогообложению!
  Получите ответы на все вопросы по налогообложению!
 • Дарим подарки до Дню бухгалтера!
  Дарим подарки до Дню бухгалтера!
 • Поздравительные открытки ко Дню бухгалтера!
  Поздравительные открытки ко Дню бухгалтера!
 • Событие года! День бухгалтера в вашем городе!
  Событие года! День бухгалтера в вашем городе!
 • Большой бухгалтерский вебинар
  Большой бухгалтерский вебинар "6 спасательных кругов"
 • Практический вебинар «Все алгоритмы налоговоприбыльных корректировок»
  Практический вебинар «Все алгоритмы налоговоприбыльных корректировок»
 • Бухгалтерский семинар «Полугодовая отчетность – 2016» в Одессе!
  Бухгалтерский семинар «Полугодовая отчетность – 2016» в Одессе!
 •   Старі/нові декларації з прибутку та нерухомості: новини від податківців Напередодні закінчення граничного строку подання декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ДФСУ «розродилася» роз’ясненнями на тему, яку ж форму декларації використовувати для виконання звітного обов’язку. Майже одночасно із цим з’явилися й новини про декларацію з податку на прибуток, але «від пера» донецьких фіскалів. Давайте ж заглибимось у подробиці!
 • Анулюємо помилкові податкові накладні Як бути за ситуації, коли до ЄРПН потрапила зареєстрована помилково податкова накладна (ПН), ми обговорювали не раз. Але оновлений Порядок № 1307* з грудня 2018 року встановив спеціальні правила обнулення помилкових ПН за допомогою розрахунку коригування (РК) з типом причини «20». Тому з’явився привід знову повернутися до теми помилкових ПН. У яких випадках може складатися РК з типом причини «20», як його складати, як виправляти помилки в ІПН — ці запитання обговоримо в сьогоднішній статті.
 •   А ти відзвітував про виконання «інвалідного» нормативу?! До 1 березня поточного року деякі підприємства та ФОП повинні подати Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів (далі — Звіт). Часу залишилося небагато, тому давайте прямо зараз згадаємо основні правила складання та подання цього Звіту.
 •   Валютний дохід єдиноподатника: як правильно порахувати? Ситуація. Юрособа-єдиноподатник (ставка податку — 5 %), здійснює експорт послуг.
  Чи правильно, що доходом при цьому є: (1) сума інвалюти, що надійшла на валютний рахунок (за офіційним курсом НБУ на день надходження); (2) сума, що надійшла на гривневий рахунок після обов’язкового продажу з розподільчого рахунку; (3) додатні курсові різниці?
 •   Валютне регулювання на новий лад: питання на тему Як ви знаєте, 07.02.2019 р. введено у дію новий Закон про валюту1, а разом із ним і ряд підзаконних нормативно-правових актів2, що забезпечують старт нової системи валютного регулювання. Так ось, НБУ встиг внести низку важливих змін до цих постанов, розглянути які ми вам зараз і пропонуємо. Також порушимо й інші питання, які можуть зацікавити багатьох із вас, шановні читачі.
 •   Договірні санкції за нереєстрацію ПН: нові судові віяння Питання можливості застосування госпсанкцій до контрагента (у вигляді відшкодування збитків або штрафів) за невиконання зобов’язання з реєстрації податкової накладної (ПН) завжди було доволі неоднозначним. Ну хоча б у тому плані, а чи можна взагалі по суті до податкового зобов’язання «зареєструвати ПН» застосувати госпсанкції? Що важливо — Верховний Суд змінив свою позицію із цього приводу. Подробиці — у статті.
 •   ДФС вирішила, що в нерезидента в Україні постійне представництво, й обклала виплати на нього податком на репатріацію Майбутнє податкового адміністрування вже настало — податківці не просто виявляють акціонерів та бенефіціарів нерезидентів через відкриті/напіввідкриті реєстри (наприклад, кіпрський реєстр компаній), але також звертаються до податкових органів інших юрисдикцій, оцінюють місце фактичного управління нерезидентом і здійснюють інші дії, яких від них не чекали ще пару-трійку років.
 •   Підсумований облік робочого часу: з чого розпочати Інспектори праці при проведенні інспекційного відвідування (невиїзного інспектування) часто звертають увагу на ведення обліку робочого часу в роботодавця. Причина: помилки/неточності в обліку, зазвичай, призводять до помилок у сумах зарплатних виплат. І якщо такі виплати належать до мінімальних гарантій в оплаті праці, а їх сума через неточності в обліку виявилася заниженою, — чекай на штрафи. Сьогодні ми поговоримо про особливий вид обліку робочого часу, а саме про підсумований облік: у яких випадках є сенс вводити такий облік і як його організувати.
 •   Календарна норма робочого часу при підсумованому обліку Календарна норма робочого часу — це планова кількість годин, яку повинен відпрацювати працівник за певний проміжок часу відповідно до колективного договору (трудового договору, іншого локального нормативного акта роботодавця). Порядок розрахунку норми робочого часу для працівників, за якими робочий час підсумовується, має свої особливості.
 •   Індексуємо зарплату за лютий 2019 року Знову індексація. Цього разу за лютий. «Готові» коефіцієнти індексації та суми поточної індексації вам на допомогу.
 •   ФОП-загальносистемник і прострочена дебіторка Підприємець-загальносистемник виконав послуги для іншого підприємця. Пройшло 3 роки, але боржник так і не заплатив за послуги. Чи потрібно якось оформляти списання такої безнадійної заборгованості? Як це вплине на оподаткування загальносистемника? І чи потрібно подавати ф. № 1ДФ на боржника?
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі