(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
26/28
Держслужбовець
Держслужбовець
Липень , 2017/№ 7

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ПОВАЖНОЇ ПРИЧИНИ НЕСВОЄЧАСНОГО ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ ОСОБИ, УПОВНОВАЖЕНОЇ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

http://tinyurl.com/y3982vvt
Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 04.04.2017 р. № 124

Відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про запобігання корупції» Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило:

1. Визнати поважною причиною несвоєчасного подання декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, неналежне функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — Реєстр).

2. Період (періоди) неналежного функціонування Реєстру визначається окремим рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції на підставі інформації, наданої адміністратором Реєстру, та акта (актів), підписаного посадовими особами Національного агентства та адміністратора Реєстру.

3. Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя при здійсненні контролю щодо своєчасності подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та/або вирішенні питання щодо необхідності складання протоколу про адміністративне правопорушення за частинами першою та другою статті 1726 Кодексу України про адміністративне правопорушення забезпечити обов’язкове врахування пункту 1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Голови Національного агентства з питань запобігання корупції Радецького Р. С.

Голова Н. Корчак

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
декларація додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті