«Чорнобильські» відпускні включаємо до розрахунку «середньої»

В обраному У обране
Друк
Огай Олена, експерт з питань оплати праці
Держслужбовець Червень, 2017/№ 6
Коментар до листа Мінсоцполітики України від 03.10.2008 р. № 641/13/84-08

Лист, що коментується, стосується «чорнобильських» відпускних та їх участі в розрахунку «середньої» для оплати щорічної та інших додаткових відпусток.

Як відомо, згідно з п. 22 ст. 20 і п. 1 ст. 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи» від 28.02.91 р. № 796-XII особи, які належать до 1 і 2 категорій постраждалих у результаті Чорнобильської катастрофи, мають право використовувати чергову відпустку в підходящий для них час, а також отримувати додаткові відпустки із збереженням заробітної плати строком на 14 робочих днів на рік.

Зауважимо, що зазначена відпустка не належить до виду щорічних відпусток, визначених п. 1 ст. 4 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР (ср. 025069200). Тобто на неї не поширюються норми цього Закону, передбачені для щорічних відпусток, у тому числі щодо її поділу, перенесення на інший період, виплати грошової компенсації при звільненні.

«Чорнобильська» відпустка визначається як пільга і компенсація за шкоду, нанесену в результаті Чорнобильської катастрофи. Оплата такої відпустки чорнобильцям проводиться центрами з нарахування та виплати соціальних допомог, управліннями праці та соціального захисту населення районних (міських) держадміністрацій, виконкомів міських, районних у містах рад за місцем реєстрації громадян. Тобто ця відпустка оплачується працівнику за рахунок коштів державного бюджету.

Саме у зв’язку з тим, що витрати на «чорнобильську» відпустку компенсують роботодавцю з держбюджету, і виникло запитання: чи включається до розрахунку середньої зарплати для оплати днів щорічної відпустки сума оплати додаткової відпустки працівника-чорнобильця?

У листі, що коментується, Мінпраці відповідає: «чорнобильська» відпустка відноситься до виду інших додаткових відпусток, на час перебування у якій за працівником зберігається середній заробіток. А отже, така середня зарплата враховується при обчисленні відпускних для оплати часу щорічної відпустки.

Це випливає з п. 3 Порядку № 100, згідно з яким при визначенні середньої заробітної плати до розрахунку включаються виплати за час, протягом якого за працівником зберігається середній заробіток.

Таким чином, доходимо висновку: для визначення розміру оплати за час щорічної відпустки:

— сума «чорнобильських» відпускних уключається до середньої заробітної плати;

— дні розрахункового періоду не зменшують на 14 днів «чорнобильської» відпустки.

Також доповнимо, що будь-який вид оплачуваної відпустки (наприклад, навчальна відпустка, попередня щорічна відпустка, творча відпустка тощо) уключається до розрахунку «середньої» для оплати щорічної відпустки.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити