Щодо врахування періоду мобілізації і середнього заробітку при розрахунку відпускних

В обраному У обране
Друк
Держслужбовець Червень, 2017/№ 6
Лист Міністерства соціальної політики України від 22.06.2015 р. № 802/13/84-15

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист щодо обчислення середньої заробітної плати для оплати часу відпусток мобілізованого працівника, який знову приступив до роботи, та повідомляє.

Обчислення середньої заробітної плати для нарахування виплат за час відпусток провадиться згідно з Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. № 100 (далі — Порядок).

Виплати, які враховуються при обчисленні середньої заробітної плати для оплати часу відпусток, установлені пунктом 3 Порядку. До таких виплат відносяться: основна заробітна плата (тарифна ставка, оклад), доплати і надбавки, премії, які мають постійний характер, винагорода за вислугу років та підсумками роботи за рік, індексація та виплати за час, протягом якого працівнику зберігається середній заробіток, у тому числі час, коли працівники проходять військову службу за призовом у ході мобілізації відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Згідно з пунктом 7 Порядку нарахування виплат за час відпусток провадиться шляхом ділення сумарного заробітку за останні перед наданням відпустки 12 місяців на відповідну кількість календарних днів року (за винятком святкових і неробочих днів, установлених законодавством). Одержаний результат перемножується на число календарних днів відпустки.

Заступник директора Департаменту — начальник відділу А. Литвин

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити