(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
24/27
Держслужбовець
Держслужбовець
Червень , 2017/№ 6

Немає заробітку в розрахунковому періоді: обчислюємо відпускні виходячи з окладу (тарифної ставки)

http://tinyurl.com/y2wmgkrq
Коментар до листа Мінсоцполітики України від 08.04.2016 р. № 383/13/84-16

Лист, що коментується, стосується розрахунку середньої зарплати для нарахування компенсації за невикористану відпустку в ситуації, коли в розрахунковому періоді відсутній заробіток. Одразу уточнимо, що висновки цього листа можна застосовувати не тільки для розрахунку компенсації за невикористану відпустку, а й для розрахунку відпускних.

Головне, на що звертає нашу увагу Мінсоцполітики в листі, — за відсутності в розрахунковому періоді у працівника заробітку для визначення середньоденної зарплати потрібно застосувати положення п. 4 Порядку 100. А саме: якщо протягом розрахункового періоду працівник не мав заробітку не зі своєї вини, то середня заробітна плата розраховується виходячи зі встановленої йому на момент проведення розрахунку тарифної ставки або посадового (місячного) окладу.

Зазначимо, що найпоширенішою ситуацією, коли потрібно застосувати саме такий підхід до розрахунку «відпускної середньої», є вихід працівниці (працівника) з відпустки для догляду за дитиною до трьох (шести) років на роботу і моментальний вихід (або практично моментальний — у цьому ж місяці) у будь-яку з оплачуваних відпусток або звільнення. Саме в такій ситуації виходить так, що в розрахунковому періоді є 12 календарних місяців, але немає заробітку для визначення «середньої».

Приклад. Працівниця після виходу з відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку 10.05.2017 р. вже з 31.05.2017 р. йде у щорічну відпустку тривалістю 24 календарних дні. Її посадовий оклад (установлений на день виходу у відпустку) становить 1888 грн.

Для розрахунку відпускних у цьому випадку необхідно скористатися положеннями п. 4 Порядку № 100: здійснити розрахунок відпускних виходячи з установленого на момент виходу у відпустку посадового окладу.

Розрахунковим періодом у цьому прикладі буде: травень 2016 року — квітень 2017 року.

Кількість календарних днів, що беруть участь у розрахунку середньої зарплати:

365 - 11 = 354 к. дн.

Середньоденна заробітна плата становитиме:

(1888 грн. х 12 міс.) : 354 к. дн. = 64,00 грн.

Сума відпускних складе:

64,00 х 24 = 1536,00 грн.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
розрахунок середньої зарплати, тарифна ставка, посадовий оклад, компенсація за невикористані дні відпустки, відсутність заробітку додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті