(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 10
  • № 9
  • № 8
  • № 7
  • № 6
  • № 5
  • № 4
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
5/19
Держслужбовець
Держслужбовець
Листопад , 2018/№ 11

Переведення VS переміщення

У МДА заплановане злиття двох відділів. Допоможіть перемістити/перевести працівників з відділу у відділ, якщо у посадовій інструкції цих працівників зміниться лише назва підрозділу.

Стаття 41 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889 визначає, що державний службовець з урахуванням його професійної підготовки та професійної компетентності може бути переведений без обов’язкового проведення конкурсу на іншу рівнозначну або нижчу вакантну посаду в тому самому державному органі, у тому числі в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), за рішенням керівника державної служби. Переведення здійснюється лише за згодою державного службовця.

Тож нормами Закону № 889 визначення процедури «переміщення» не передбачено!

Частиною 2 ст. 32 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) неопосередковано визначено поняття «переміщення». Зокрема, зазначено, що не вважається переведенням на іншу роботу і не потребує згоди працівника переміщення його на тому ж підприємстві на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або агрегаті в межах спеціальності, кваліфікації чи посади, обумовленої трудовим договором.

Зареєструйтесь

для того, щоб читати статтю повністю.

Зареєструватися

Вже зареєстровані? Увійти з паролем

державні службовці, державна служба, злиття відділів, зміна істотних умов, переміщення працівників, переведення на іншу посаду додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті