(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
 • № 9
 • № 8
 • № 7
 • № 6
 • № 5
 • № 4
 • № 3
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
 • У обране
 • Друк
 • Шрифт
 • Колір фону
 • Коментарі 0
 • В розробці
3/14
Держслужбовець
Держслужбовець
Жовтень , 2018/№ 10

F.A.Q. — добірка поширених запитань з оцінювання*

1. Висвітліть на конкретному прикладі алгоритм проведення оцінювання за результатами виконання визначених завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державного службовця, який займає посаду державної служби категорії «Б» або «В», а саме: як проводиться оціночна співбесіда (визначення часу, учасники), як визначаються бали за виконання завдання, як підсумовуються результати та як ознайомлюється з ними державний службовець.

* За матеріалами і напрацюваннями Генерального департаменту управління персоналом на державній службі Національного агентства з питань державної служби. Ресурс: http://udl.despro.org.ua — Ключові показники ефективності.

1) Відповідно до пункту 32 Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 640 (далі — Типовий порядок), оціночна співбесіда проводиться безпосереднім керівником та керівником самостійного структурного підрозділу (за наявності) на основі пояснень державного службовця, який займає посаду державної служби категорії «Б» або «В», про виконання завдань і ключових показників або його письмового звіту, що подається у довільній формі. Під час оціночної співбесіди визначаються потреби у професійному навчанні та розглядаються пропозиції щодо завдань і ключових показників на наступний період. Представник служби управління персоналом участі в оціночній співбесіді не бере.

Час проведення оціночної співбесіди Типовим порядком не регламентований, її тривалість визначають особи, які її проводять.

Безпосередньому керівнику перед оціночною співбесідою рекомендовано переглянути визначені завдання та ключові показники на звітний період та результати моніторингу (за наявності) з метою виявлення завдань, що не могли бути виконані через обставини, які об’єктивно унеможливили його виконання і щодо яких державний службовець не міг впливати чи пропонувати інший спосіб виконання завдання за умови, що про такі обставини своєчасно повідомлено безпосередньому керівнику і виконання завдання припинено за узгодженням чи за дорученням безпосереднього керівника, або завдання було скасоване.

Безпосередньому керівнику спільно з керівником самостійного підрозділу рекомендовано проводити оціночну співбесіду індивідуально з кожним державним службовцем.

2) Згідно з пунктом 33 Типового порядку за результатами оцінювання виставляється негативна, позитивна або відмінна оцінка з її обґрунтуванням на основі розрахунку середнього бала за виконання кожного визначеного завдання і досягнення ключових показників, що виставляється з урахуванням критеріїв виставлення балів згідно з додатком 4.

3) Відповідно до абзацу третього пункту 33 Типового порядку, безпосередній керівник ознайомлює відповідного державного службовця з такими результатами у порядку, визначеному Законом України «Про державну службу», після цього передає службі управління персоналом висновок щодо результатів оцінювання службової діяльності державного службовця, який займає посаду державної служби категорії «Б» або «В», з підписом керівника структурного підрозділу та відміткою про ознайомлення відповідного державного службовця.

Відповідно до абзацу четвертого пункту 33 Типового порядку, у разі неможливості ознайомлення державного службовця з результатами оцінювання у зв’язку з його відсутністю безпосередній керівник передає службі управління персоналом висновок щодо результатів оцінювання службової діяльності державного службовця, який займає посаду державної служби категорії «Б» або «В», для ознайомлення такого державного службовця у строк, визначений законом (протягом трьох календарних днів після проведення оцінювання результати оцінювання мають бути направлені рекомендованим листом державному службовцю).

Зареєструйтесь

для того, щоб читати статтю повністю.

Зареєструватися

Вже зареєстровані? Увійти з паролем

державні службовці, службова діяльність, оцінювання результатів, порядок проведення оцінювання, проведення співбесіди, норми оцінювання, ключові показники, визначення завдань додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті