(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
13/14
Держслужбовець
Держслужбовець
Жовтень , 2018/№ 10

Строк виконання завдання — грудень. Як оцінити держслужбовця?

http://tinyurl.com/y4sh27nx
Як оцінити державного службовця, якщо строком виконання завдання був визначений грудень 2018 року?

Стаття 44 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889 визначає результати службової діяльності державних службовців: щороку підлягають оцінюванню для визначення якості виконання поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар’єри, виявлення потреби у професійному навчанні.

Оцінювання результатів службової діяльності проводиться на підставі показників результативності, ефективності та якості, визначених з урахуванням посадових обов’язків державного службовця, а також дотримання ним правил етичної поведінки та вимог законодавства у сфері запобігання корупції.

Оцінювання відповідно до Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою КМУ від 23.08.2017 р. № 640 (далі — Типовий порядок), проводиться щороку у жовтні — грудні за період з 1 січня поточного року або з дати визначення завдань і ключових показників до дати прийняття наказу (розпорядження) про проведення оцінювання.

Оцінювання результатів службової діяльності державного службовця здійснюється його безпосереднім керівником, який має проводити моніторинг виконання визначених завдань.

Типовий порядок передбачає, що оцінювання проводиться щороку в жовтні — грудні. Визначення завдань і ключових показників для державного службовця проводиться у грудні. Тож якщо визначено конкретну дату строку виконання завдання, оцінити можна і у грудні.

Водночас таке оцінювання в будь-якому разі має бути здійснено відповідно до затвердженого суб’єктом призначення графіку. Під час співбесіди безпосередній керівник має можливість з’ясувати, чи буде виконано завдання у встановлений строк, а також наскільки ефективно працював державний службовець на момент співбесіди.

Крім того, державний службовець може подати письмовий звіт, в якому описати, що вже зроблено для виконання завдання, строк виконання якого в грудні, і чи виконає вій його у встановлений строк.

Проте, на думку НАДС*, скоріш за все, відповідно до Критеріїв виставлення балів, які містяться в додатку 4 до Типового порядку, таке завдання не підлягатиме оцінюванню, оскільки на момент співбесіди воно не виконане з об’єктивних причин, про які знав безпосередній керівник.

* http://udl.despro.org.ua/mod/forum/discuss.php?d=10824#p127384.

Разом з тим, визначаючи завдання і строк його виконання, уповноважена особа має розуміти, що оцінювати таке завдання доведеться до грудня, оскільки у грудні мають бути вже затверджені результати оцінювання, відбутися преміювання відмінників і визначені завдання на новий період оцінювання.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
державні службовці, службова діяльність, оцінювання результатів, проведення оцінювання, строк виконання завдання додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті