(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
9/26
Держслужбовець
Держслужбовець
Лютий , 2019/№ 2

Поновлення працівника на роботі за рішенням суду

http://tinyurl.com/y6nxquhb
Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника за рішенням суду — доволі складна процедура. Для того, щоб уникнути помилок, пропоную обговорити особливості поновлення звільненого працівника, порядку звільнення працівника, який «зайняв» місце поновленого, та звільнення поновленого працівника, в разі його небажання вийти на роботу та приступити до виконання своїх обов’язків.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

КЗпП — Кодекс законів про працю України.

ЦПК — Цивільний процесуальний кодекс України.

Закон № 1404 — Закон України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 р. № 1404-VIII.

Відповідно до ч. 7 ст. 235 КЗпП, п. 4 ч. 1 ст. 430 ЦПК рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного на іншу роботу працівника, прийняте органом, який розглядає трудовий спір, підлягає негайному виконанню.

Відповідно до ст. 65 Закону № 1404 рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного працівника виконується невідкладно в порядку, визначеному ст. 63 цього Закону.

Рішення вважається виконаним боржником з дня видання відповідно до законодавства про працю наказу або розпорядження про поновлення стягувача на роботі та внесення відповідного запису до трудової книжки стягувача, після чого виконавець виносить постанову про закінчення виконавчого провадження.

Звісно ж, само по собі, без волевиявлення учасників справи (роботодавця та працівника), рішення суду виконуватись не буде.

Але що ж розуміти під «негайним виконанням» рішення і чи означає «негайне виконання» поновлення працівника на роботі в той же день, коли воно проголошено; які саме дії повинна вчинити кожна сторона для його виконання — давайте розбиратись далі.

Чинне законодавство не містить чіткого визначення поняття «негайного виконання».

При цьому судовою практикою вироблено наступну позицію.

СУДОВА ПРАКТИКА

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
поновлення на роботі за рішенням суду, поновлення звільненого працівника, поновлення на посаді, незаконне звільнення, судова практика, звільнення новоприйнятого працівника додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті