Працівники, які виконують функції з обслуговування держорганів: розміри посадових окладів на 2019 рік

В обраному У обране
Друк
Литвин Алла, заступник директора Департаменту заробітної плати та умов праці і начальник відділу оплати праці в бюджетній сфері Міністерства соціальної політики України
Держслужбовець Березень, 2019/№ 3
Про розміри посадових окладів держслужбовців у 2019 році ви вже дізналися. На черзі — працівники держорганів, які виконують функції з обслуговування. Про розміри окладів для них розповімо в цій статті.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Закон № 889 — Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII.

Постанова № 15 — постанова КМУ «Питання оплати праці працівників державних органів» від 18.01.2017 р. № 15.

Постанова № 102 — постанова КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2019 році» від 06.02.2019 р. № 102.

Умови оплати праці працівників з функціями з обслуговування держорганів, а також розміри посадових окладів для них визначено постановою № 15.

На 2019 рік схема посадових окладів працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, з урахуванням юрисдикції державних органів і працівників Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, Управління адміністративними будинками Державного управління справами, Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України (у коефіцієнтах) наведена не в сумовому значенні, а у вигляді установлення відповідних коефіцієнтів співвідношення до мінімального посадового окладу.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити