(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
8/19
Держслужбовець
Держслужбовець
Березень , 2019/№ 3

Кому з бюджетників індексуємо березневу зарплату

http://tinyurl.com/y5bhhcul
З 1 січня 2019 року підвищилися посадові оклади у більшості працівників бюджетної сфери. Але підвищення відбулося не для усіх категорій працівників. Яка ситуація складається з індексацією зарплати у березні 2019 року для працівників бюджетної сфери? Проаналізуємо найбільш поширені групи/категорії.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Порядок № 1078 — Порядок проведення індексації грошових доходів населення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року № 1078.

Перш ніж приступити до розгляду питання про те, як індексувати зарплату працівників бюджетних організацій, установ, закладів у березні 2019 року, нагадаємо таке.

У місяці підвищення посадового окладу (тарифної ставки) ІСЦ приймають за 1 або 100 %. Для подальшої індексації ІСЦ обчислюють наростаючим підсумком з наступного місяця після місяця такого підвищення (абз. 1 і 2 п. 5 Порядку № 1078). Право на індексацію у працівників виникне, коли ІСЦ наростаючим підсумком перевищить установлений поріг індексації (з 01.01.2016 р. — 103 %).

Це означає, що «базовим» місяцем вважається місяць підвищення посадового окладу, і розрахунок коефіцієнтів для поточної індексації розпочинається з «чистого» аркуша.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
індексація зарплати, працівники бюджетної сфери, підвищення посадового окладу, базовий місяць, оплата за ЄТС, працівники ОМС, держслужбовці, функції з обслуговування додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті