(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
17/19
Держслужбовець
Держслужбовець
Березень , 2019/№ 3

Реорганізація в ОМС: компенсація за невикористану відпустку

http://tinyurl.com/y5alxzrx
В управлінні ЖКГ міськради відбувається реорганізація, про що повідомили працівників за 2 місяці. Працівник управління хоче звільнитися за власним бажанням, а наступного дня після звільнення написати заяву про прийом на роботу до вже реорганізованого органу. Чи буде мати такий працівник право на компенсацію за невикористану відпустку за період до звільнення?

Реорганізація установи. Якщо вона проводиться шляхом злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення, то у цьому випадку всі права і обов’язки реорганізованої установи переходять до новоствореного суб’єкта (правонаступника). Як правило, при реорганізації не відбувається припинення трудових відносин з усіма працівниками і більша їх частина переходить до новоствореної установи.

Існують випадки, коли відбувається реорганізація зі змінами умов трудового договору, посадових обов’язків, трудових функцій, умов праці працівника, тобто він приймається до новоствореної установи на інших умовах і за іншою професією (посадою), що виключає можливість продовження з ним попередніх трудових відносин. При цьому необхідно керуватися нормами п. 5 ч. 1 ст. 36 КЗпП.

Працівник може бути звільнений на цій підставі в порядку переведення за його згодою до новоствореної установи. При цьому в трудовій книжці робиться запис: «Звільнений у зв’язку з переведенням до…, п. 5 ст. 36 КЗпП України». Відповідно у наказі нової установи вказується: «Прийнятий за переведенням з… на посаду…». Працівник приймається на роботу до новоствореного органу, і з ним укладається новий трудовий договір.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
реорганізація установи, трудові відносини, звільнення працівника, прийняття на роботу, компенсація за невикористану відпустку додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті