Шість найефективніших технологій взаємодії з підлеглими

В обраному У обране
Друк
Зімовін Олексій, практикуючий психолог, канд. психол. наук, a.zimovin@id.factor.ua
Держслужбовець Листопад, 2019/№ 11
У кожного керівника є свої «фішечки» в роботі, ті способи, які допомагають йому керувати людьми, піклуючись не лише про загальний результат організації або окремого її підрозділу, а й про благополуччя та розвиток окремого співробітника. Іноді ці способи більш усвідомлені й обґрунтовані, іноді менш. У цій статті систематизуємо способи взаємодії з підлеглими, спираючись на наукові дослідження психологів і соціологів у цій сфері. Можливо, ви відкриєте для себе щось нове або принаймні виявите підтримку інших учених і практиків, що дозволить вам зробити свою управлінську практику досконалішою.

УПРАВЛІННЯ НАРАДАМИ

Обов’язково приділяйте час плануванню наради або іншої зустрічі з підлеглими. Спочатку визначте мету наради. Якщо ви вирішили провести нараду, то точно повинні уявляти, чого хочете домогтися в результаті: спланувати бюджет на наступний рік; визначити співробітників, які потраплять під скорочення; розробити способи стимулювання персоналу.

Мета має бути сформульована так, щоб після наради ви отримали якийсь речовий продукт: проект плану, список співробітників, перелік способів стимулювання з позначеними відповідальними тощо. Інакше буде складно оцінити результативність наради.

Визначивши мету, напишіть порядок денний і позначте тему наради. Тема — предмет обговорення. Вона має бути сформульована конкретно і в активному ключі. Вдалим є формулювання у вигляді запитання: «Чи потрібен у рентгенологічному кабінеті комп’ютер?»; «Як підвищити якість харчування в їдальні?»; «Як розподілити обов’язки між заступниками головного бухгалтера?». Тоді ми робимо тему наради не декларованим міркуванням про все на світі, а реальною проблемою, яка може бути вирішена. Усі пункти порядку денного бажано також формулювати у вигляді конкретних запитань. Наступний крок — визначте, хто повинен брати участь у нараді. Обрати варто найкомпетентніших людей, які мають необхідну інформацію.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити