Лікарняні у деяких нестандартних ситуаціях. Огляд

В обраному У обране
Друк
Гуль Тетяна, експерт з питань оплати праці
Держслужбовець Листопад, 2019/№ 11
Ось і настала справжня осінь, а разом із нею час сезонних застуд та загострення хронічних хвороб. Після одужання працівник із новими силами стає до роботи. Але тут починає боліти голова у бухгалтера (особливо, якщо ситуація з каверзою) — працівникові потрібно правильно оплатити лікарняний. Хочете легко та швидко розрахувати лікарняні в нестандартній ситуації — наша стаття для вас! У ній ми зібрали низку нестандартних ситуацій, які трапляються доволі часто.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Закон про відпустки Закон України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР.

Порядок № 1266 — Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 р. № 1266.

ВІДПУСТКА «ЗА СВІЙ РАХУНОК» БІЛЬШЕ 15 ДНІВ

Нагадаємо: ст. 26 Закону про відпустки дозволяє надавати працівникові «за свій рахунок» без будь-яких поважних причин тривалістю не більше 15 календарних днів на рік.

При розрахунку середньоденної зарплати підсумовують усі календарні дні в розрахунковому періоді, а потім віднімають дні, протягом яких працівник згідно із законодавством не працював з поважних причин. Однією з поважних причин є відпустка без збереження заробітної плати. При цьому Порядок № 1266 не уточнює, яка конкретно відпустка без збереження заробітної плати мається на увазі. Не сказано, і яку кількість календарних днів неоплачуваної відпустки виключати з розрахунку середньої зарплати, якщо така відпустка надана більшої тривалості, ніж це передбачено законодавством.

А оскільки спеціальних застережень із цього приводу Порядок № 1266 не містить, то дні відпустки без збереження зарплати, надані працівникові понад максимальну тривалість, встановлену законом, можна виключити з розрахункового періоду. Таку рекомендацію надало Мінсоцполітики в листі від 15.11.2018 р. № 323/0/247-18.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити