Фінансовий контроль у змінах і доповненнях

В обраному У обране
Друк
Мацокін Андрій, головний редактор журналу "Держслужбовець"
Держслужбовець Січень, 2020/№ 1
Законом України № 140-IX унесено низку змін, зокрема до статей 45 та 46 Закону № 1700. У цьому матеріалі розглянемо нові та згадаємо «старі» норми зазначених статей, які регулюють питання фінансового контролю.

ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Закон № 1700 Закон України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700-VII.

Закон № 140 Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» від 02.10.2019 р. № 140-IX.

ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ

Щорічна. Відповідно до Закону № 1700 із змінами, внесеними Законом № 140, особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону № 1700, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Припинення діяльності. Особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону № 1700, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити