Чи скорочувати робочий час напередодні свята «півставковому» працівникові?

Мирний Іван, експерт з питань трудового права
Держслужбовець Січень, 2020/№ 1
В обраному У обране
Друк
Працівник установи працює на півставки. Як правильно табелювати його роботу в передсвятковий день — 4 чи 3,5 години?

Згідно з ч. 1 ст. 53 КЗпП напередодні святкових і неробочих днів (їх перелік наведений у ст. 73 КЗпП) тривалість роботи працівників скорочується на 1 годину як при 5-денному, так і при 6-денному робочому тижні. Виняток — працівники, яким установлений скорочений робочий час відповідно до ст. 51 КЗпП (неповнолітні працівники, працівники, зайняті на роботах зі шкідливими умовами, медики, педагоги тощо).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд