Спеціалісти в штаті ради: чи є вони посадовими особами?

В обраному У обране
Друк
Мацокін Андрій, головний редактор журналу "Держслужбовець"
Держслужбовець Січень, 2020/№ 1
У штаті сільської ради об’єднаної територіальної громади є посади «спеціаліст», «спеціаліст І-ї категорії» та «головний спеціаліст». Яка з вищеназваних посад належить до посад, на які поширюється дія ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» (прийняття присяги, присвоєння рангів та подання електронної декларації)? Чи є вони посадовими особами органів місцевого самоврядування? А також постає питання: чи виплачується надбавка за вислугу років відповідним спеціалістам в органах місцевого самоврядування?

Відповідно до норм Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 р. № 2493-III (далі — Закон № 2493) служба в органах місцевого самоврядування — це професійна, на постійній основі діяльність громадян України, які займають посади в органах місцевого самоврядування, що спрямована на реалізацію територіальною громадою свого права на місцеве самоврядування та окремих повноважень органів виконавчої влади, наданих законом.

Відповідно до ст. 3 Закону № 2493 посадами в ОМС є:

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити