Про строковий трудовий договір на службі в ОМС

В обраному У обране
Друк
Кравченко Тетяна, аналітик "Видавничого будинку "Фактор", адвокат
Держслужбовець Січень, 2020/№ 1
В ОМС склалась така ситуація: у відділі з юридичних питань, кадрової роботи та діловодства виконавчого апарату місцевої ради відсутні кадри, у зв’язку з чим відділ не може належним чином функціонувати. Наразі оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з юридичних питань, кадрової роботи та діловодства. Чи можливе укладення строкового трудового договору або цивільно-правового договору (угоди) з фізичною особою на виконання повноважень начальника відділу з юридичних питань, кадрової роботи та діловодства виконавчого апарату районної ради на період проведення конкурсу на заміщення зазначеної вакантної посади?

Трудовий та цивільно-правовий договори. Спочатку давайте розглянемо відмінності трудового договору від цивільно-правового договору.

Так, у ст. 626 Цивільного кодексу України (далі — ЦК) визначено загальне поняття цивільно-правового договору.

Відповідно, договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав і обов’язків. Виконавець робіт, на відміну від найманого працівника, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку. Наказ (розпорядження) про прийняття на роботу не видається.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити