Про сплату податків при створенні ОТГ із територій суміжних районів

В обраному У обране
Друк
Місцеве самоврядування Липень, 2018/№ 7
Лист ДФС від 16.05.2018 № 16794/6/99-99-07-02-01-15

Державна фіскальна служба України розглянула лист [...] щодо сплати податків на рахунки об’єднаних територіальних громад (далі — ОТГ), до складу яких увійшли територіальні громади, розташовані на території суміжного району, та повідомляє таке.

У разі створення ОТГ, адміністративний центр якої знаходиться у районі іншому, ніж місце виникнення обов’язків нарахування та сплати податків (зокрема, це стосується місцевих податків), платники мають стати на податковий облік до органу ДФС за місцем знаходження адміністративного центру утвореної ОТГ.

Згідно з Порядком ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків, зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 р. № 422, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.05.2016 р. за № 751/28881, у день взяття на облік платника податків в органі ДФС за новим місцезнаходженням відбувається передача ІКП з попереднього місця обліку платника до нового місця обліку платника.

Директор Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем М. Чмерук

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити