Отримай субвенцію: збудуй мультифункціональні майданчики

В обраному У обране
Друк
Ковшова Олена, економіст-аналітик Видавничого будинку «Фактор»
Місцеве самоврядування Серпень, 2019/№ 8
19.07.2019 набрала чинності постанова КМУ від 05.07.2019 № 571 «Деякі питання надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту»1. Документом затверджено Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту2 та розподіл коштів субвенції у цьому році. Про порядок надання такої субвенції й будемо говорити.

1 Далі за текстом — субвенція.

2 Далі за текстом — Порядок.

Про субвенцію

Порядок визначає механізм надання у 2019 році субвенції, передбаченої в Державному бюджеті України на 2019 рік за бюджетною програмою 3411200 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту».

Головним розпорядником субвенції та відповідальним за виконання бюджетної програми є Мінмолодьспорту, а розпорядники субвенції за місцевими бюджетами мають визначатись рішенням відповідної місцевої ради про такий бюджет згідно із законодавством.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити