Актуальне запитання. Про застосування КЕКВ при оплаті проведення дослідження рівня задоволеності користувачів якістю надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг

Ковшова Олена, заступник головного редактора видань «Місцеве самоврядування» та «Радник старости», аналітик
Друк
Який код економічної класифікації видатків бюджету (КЕКВ) необхідно застосовувати, якщо треба здійснити оплату проведення дослідження рівня задоволеності користувачів якістю надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП)?

Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 № 333 (далі — Інструкція), економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування. Якщо розпорядник бюджетних коштів є безпосереднім виконавцем програм та заходів, то видатки здійснюють за відповідними КЕКВ залежно від виду витрат та суті платежу (п.п. 2.2.8 Інструкції).Якщо видатки передбачені на виконання державних програм, оплату яких здійснюють на підставі укладених договорів з виконавцями проектів програм, які забезпечують розвиток у певній галузі, то такі видатки проводяться за КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм» (далі — КЕКВ 2281) (п.п. 2.2.8.1-2 Інструкції). У своєму листі від 09.07.2019 № 16-06-06/11753 ДКСУ зазначала: якщо Мінекономрозвитку, як розпорядник бюджетних коштів, є безпосереднім виконавцем програм та заходів, то видатки на проведення дослідження рівня задоволеності користувачів якістю надання адміністративних послуг через ЦНАП мають здійснюватись за відповідними кодами економічної класифікації видатків бюджету залежно від виду витрат та суті платежу. Якщо такі видатки передбачатимуться Мінекономрозвитку на виконання державних програм, оплату яких здійснюватимуть на підставі укладених договорів з виконавцями проектів програм, які забезпечують розвиток у певній галузі, то такі видатки мають проводитись за КЕКВ 2281.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі