Актуальне запитання. Про застосування КЕКВ при оплаті проведення дослідження рівня задоволеності користувачів якістю надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг

В обраному У обране
Друк
Ковшова Олена, економіст-аналітик Видавничого будинку «Фактор»
Місцеве самоврядування Серпень, 2019/№ 8
Який код економічної класифікації видатків бюджету (КЕКВ) необхідно застосовувати, якщо треба здійснити оплату проведення дослідження рівня задоволеності користувачів якістю надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП)?

Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 № 333 (далі — Інструкція), економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування. Якщо розпорядник бюджетних коштів є безпосереднім виконавцем програм та заходів, то видатки здійснюють за відповідними КЕКВ залежно від виду витрат та суті платежу (п.п. 2.2.8 Інструкції).Якщо видатки передбачені на виконання державних програм, оплату яких здійснюють на підставі укладених договорів з виконавцями проектів програм, які забезпечують розвиток у певній галузі, то такі видатки проводяться за КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм» (далі — КЕКВ 2281) (п.п. 2.2.8.1-2 Інструкції). У своєму листі від 09.07.2019 № 16-06-06/11753 ДКСУ зазначала: якщо Мінекономрозвитку, як розпорядник бюджетних коштів, є безпосереднім виконавцем програм та заходів, то видатки на проведення дослідження рівня задоволеності користувачів якістю надання адміністративних послуг через ЦНАП мають здійснюватись за відповідними кодами економічної класифікації видатків бюджету залежно від виду витрат та суті платежу. Якщо такі видатки передбачатимуться Мінекономрозвитку на виконання державних програм, оплату яких здійснюватимуть на підставі укладених договорів з виконавцями проектів програм, які забезпечують розвиток у певній галузі, то такі видатки мають проводитись за КЕКВ 2281.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити