Готуємо проект Положення про оренду землі

В обраному У обране
Друк
Сербіна Анастасія, головний редактор спецвипуску "Юридичні практики", адвокат
Місцеве самоврядування Серпень, 2019/№ 8
Як і обіцяли, ми продовжуємо роз’яснювати процедури прийняття регуляторного акта на прикладі Положення про оренду землі. Нагадаємо: в попередніх номерах були опубліковані зразки документів, у тому числі аналіз регуляторного впливу. Далі ми поговоримо про правила оприлюднення проектів регуляторних актів та опрацювання одержаних зауважень та пропозицій.

Про повідомлення

Відповідно до ч. 11 ст. 59 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» проекти актів органів місцевого самоврядування оприлюднюються в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації», крім випадків виникнення надзвичайних ситуацій та інших невідкладних випадків, передбачених законом, коли такі проекти актів оприлюднюються негайно після їх підготовки.

При цьому акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування, які відповідно до закону є регуляторними актами, розробляються, розглядаються, приймаються та оприлюднюються у порядку, встановленому Законом України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»1.

1 Далі за текстом — Закон про засади регуляторної політики.

На виконання вимог ст. 9 Закону про засади регуляторної політики ви маєте кожен проект регуляторного акта оприлюднювати з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта з метою одержання зауважень і пропозицій, проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднюються шляхом опублікування в друкованих засобах масової інформації розробника цього проекту, а у разі їх відсутності — у друкованих засобах масової інформації, визначених розробником цього проекту, та/або шляхом розміщення на офіційній сторінці розробника проекту регуляторного акта в мережі Інтернет (ч. 2 ст. 13 Закону про засади регуляторної політики).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити