Актуальне запитання. Про нараховування єдиного внеску з робіт за цивільно-правовим договором

В обраному У обране
Друк
Місцеве самоврядування Липень, 2019/№ 7
Як правильно треба нараховувати єдиний внесок, якщо є факт виконання робіт за цивільно- правовим договором? Чи треба в такому випадку враховувати вимогу щодо сплати єдиного внеску з мінімальної заробітної плати? (Запитання з електронної пошти редакції)

Єдиний внесок для платників встановлюється у розмірі 22 % бази нарахування єдиного внеску. За договором підряду (цивільно-правовим договором) одна сторона (підрядник) зобов’язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконану роботу (ст. 837 Цивільного кодексу України). Отже, виконання робіт (надання послуг) за ЦПД відноситься до доходів із джерел не за основним місцем роботи.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити