Актуальне запитання. Про відображення залишків коштів у звіті неприбуткової організації

В обраному У обране
Друк
Місцеве самоврядування Липень, 2019/№ 7
Як бюджетна установа (організація) має відображати залишки коштів на спеціальних рахунках, що перейшли з попереднього року, у звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації? (Запитання з електронної пошти редакції)

Відповідь на подібне запитання надавалась Державною фіскальною службою України в індивідуальній податковій консультації від 07.05.2019 № 2001/6/99-99-15-02-01-15/ІПК. Зазначимо, що у кожній консультації фіскали наголошують на тому, що згідно з п. 52.2 ст. 52 Податкового кодексу України (далі — ПК) податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Неприбутковим підприємством, установою та організацією для цілей оподаткування податком на прибуток підприємств є підприємство, установа та організація (далі — неприбуткова організація), що одночасно відповідає вимогам, визначеним п.п. 133.4.1 п. 133.4 ст. 133 ПК. Зокрема:

— утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;

— внесена контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити