Актуальне запитання. Про прийняття за контрактом особи, яка досягла граничного віку

В обраному У обране
Друк
Місцеве самоврядування Липень, 2019/№ 7
У ст. 18 Закону № 2493 сказано, що граничний вік перебування на службі в ОМС — 65 років. Чи відносяться до цієї категорії службовці (діловод, завідувач господарства)? Чи можливо особу, яка досягла граничного віку перебування на службі, прийняти після звільнення за контрактом? Чи повинна особа, яку приймають на роботу за контрактом, виконувати роботу, наприклад, начальника відділу кадрів (відпустка по вагітності та пологам); відповідати усім вимогам, які б висувались до кандидатури при прийнятті на посаду за конкурсом? (Полтавська обл.)

Відповідно до ст. 3 Закону України від 07.06.2001 № 2493-III «Про службу в органах місцевого самоврядування» (далі — Закон № 2493) до посад в ОМС віднесено: виборні посади, на які особи обираються на місцевих виборах; виборні посади, на які особи обираються або затверджуються відповідною радою; посади, на які особи призначаються сільським, селищним, міським головою, головою районної, районної у місті, обласної ради на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Отже, особи, які працюють на зазначених у цій статті посадах, є посадовими особами.

Відповідно до Закону № 2493 посадовою особою місцевого самоврядування є особа, яка працює в ОМС, має відповідні посадові повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій і отримує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити