Актуальне запитання. Про отримання кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів

В обраному У обране
Друк
Місцеве самоврядування Липень, 2019/№ 7
Чи може уповноважений представник ОМС, іншої юридичної особи, установи або організації отримати за довіреністю кваліфіковані сертифікати відкритих ключів? (Львівська обл.)

Формування та видача кваліфікованого сертифіката відкритого ключа без ідентифікації особи, ідентифікаційні дані якої міститимуться у кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа, не допускаються (п. 1 ст. 22 Закону України від 05.09.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги», далі — Закон № 2155). Ідентифікація особи — процедура використання ідентифікаційних даних особи з документів, створених на матеріальних носіях, та/або електронних даних, в результаті виконання якої забезпечується однозначне встановлення фізичної, юридичної особи або представника юридичної особи (пп. 20 п. 1 ст. 1 розд. І Закону № 2155).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити