Теми статей
Обрати теми

Положення про громадські слухання. Досвід інших громад

Брусенцова Яна, директор Департаменту видань для публічно-правової сфери, головний редактор видань «Місцеве самоврядування» та «Радник старости», юрист
Давно ми не подавали інформації про таку процедуру, як громадські слухання. А станом на сьогодні громадські обговорення важливих для громади питань як ніколи є актуальними. Оптимізація закладів освіти, можливе перепрофілювання бібліотек, обговорення кандидатур старост і багато ще чого. Всі ці питання сміливо можуть обговорюватися на громадських слуханнях, звісно, якщо є порядок їх проведення. В ідеальному варіанті законодавець у ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачив, що порядок організації громадських слухань має бути визначений статутом територіальної громади, але ж… Реалії говорять про інше: що в найкращому варіанті такі порядки затверджуються взагалі окремим локальним документом ради. Отже, нижче наводжу вам один з таких порядків (натрапила на нього випадково). Він мені здався найбільш повним та деталізованим з усіх тих, що зустрічала в своїй практиці. Я навмисно не вказую раду, яка його затвердила, бо, чесно кажучи, трохи його правила. Сподіваюся, що багатьом він стане в пригоді.

img 1

img 2

img 3

img 4

img 5

img 6

img 7

img 8

img 9

img 10

img 11

img 12

img 13

img 14

img 15

img 16

img 17

img 18

img 19

img 20

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з ліцензійним договором та договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa ic-prostir

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі