Теми статей
Обрати теми

Щодо приналежності до військово-облікової спеціальності

Роз’яснення Миколаївського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 14.01.2022 № 948/8/2/45

Тільки працівники територіального центру комплектування, остаточно визначають приналежність до військово-облікової спеціальності за дипломом, або записом у трудовій книжці, або досвідом роботи та КВЕДи фізичної особи підприємця, а також потрібно пройти медичний огляд для встановлення ступеня придатності до військової служби. Тому, на даний час без відвідування територіального центру комплектування та соціальної підтримки стати на військовий облік неможливо.

До оприлюднення наказу Міністра оборони України «Про затвердження Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних» від 11.10.2021 року № 313, на військовому обліку перебували жінки, які мають фах, споріднений з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 14.10.94 № 711. Після видання наказу Міністра оборони України «Про затвердження Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних» від 11.10.2021 року № 313, в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Миколаївської області на військовий облік взято 9 жінок.

Для взяття на військовий облік потрібно обов’язково прибути до ТЦК та СП. Тільки працівники територіального центру комплектування, остаточно визначають приналежність до військово-облікової спеціальності за дипломом, або записом у трудовій книжці, або досвідом роботи та КВЕДи фізичної особи підприємця, а також потрібно пройти медичний огляд для встановлення ступеня придатності до військової служби. Тому, на даний час без відвідування територіального центру комплектування та соціальної підтримки стати на військовий облік неможливо.

На тлі військової активності Російської Федерації на нашому кордоні та ведення бойових дій на території Луганської та Донецької областей, є не бажаним розголошення кількості військовозобов’язаних-жінок, що перебувають на військовому обліку в районних територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі