Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Актуальне запитання. Чи можна призупинити з працівником дію трудового договору у зв’язку з неможливістю виконувати свої трудові обов’язки та відсутністю коштів на рахунку для оплати праці?

Місцеве самоврядування Червень, 2022/№ 6/2
Друк
Працівник та директор ТОВ, який є одною особою і єдиним працівником у ТОВ, мобілізований. Скажіть, будь ласка, чи можна призупинити з ним дію трудового договору на підставі ЗУ «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», у зв’язку з неможливістю виконувати свої трудові обов’язки та відсутністю коштів на рахунку для оплати праці?

Відповідь була надана Міністерством економіки України в листі від 31.05.2022 № 4712-06/31645-09.

Отже…

Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України від 12.05.2015 № 389-VIII «Про правовий режим воєнного стану» із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року в Україні введено воєнний стан строком на 30 діб.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі