Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Актуальне запитання. Щодо оплати праці працівників ІРЦ у разі, коли ІРЦ обслуговує інші територіальні громади

Місцеве самоврядування Червень, 2022/№ 6/2
Друк
Яким чином і в який час відповідно до п. 7 Положення про інклюзивно-ресурсний центр (далі — ІРЦ) фахівцями ІРЦ надаються послуги дітям з особливими освітніми потребами, які проживають (навчаються) у територіальній громаді (районі), місті, де відсутній свій ІРЦ?
Яким чином, відповідно до якого розрахунку здійснюється оплата праці при виїзді фахівців ІРЦ до іншої територіальної громади для проведення комплексної оцінки розвитку дітей та надання корекційно-розвиткових послуг?
Наш ІРЦ має договори про співпрацю з декількома територіальними громадами. Але місцевий орган управління освітою, якому ми підпорядковані, вважає, що послуги цим громадам ми можемо надавати в неробочий час, оскільки це платні послуги. Однак ми пояснюємо, що виїзди в інші територіальні громади з метою проведення комплексної оцінки та надання корекційно-розвиткових послуг, участі в засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу — це наші основні обов’язки і виконувати їх ми повинні у свій робочий час відповідно до графіка роботи ІРЦ, отримуючи за це заробітну плату з того ж джерела, як і при наданні психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових послуг для жителів нашої громади.
Нещодавно ми виїжджали в іншу територіальну громаду для проведення комплексної оцінки розвитку дітей. Тепер наше управління освіти не знає, як, з якого джерела і якого розрахунку оплатити роботу фахівців. На 2 дні, протягом яких ми були задіяні в цій роботі, нас увільнили від виконання посадових обов’язків та залучили до роботи відповідно до договору про співпрацю. А як оплатити нам ці дні, з якого розрахунку, не знають. Допоможіть, будь ласка, довести, що ці функції ми виконуємо у свій робочий час і маємо отримувати заробітну плату на звичайних умовах.

Відповідь була надана Директоратом дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти України в листі від 26.05.2022 № 4/1019-22.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі