Теми статей
Обрати теми

Новини законодавства. Дотації на створення робочих місць для інвалідів

Редакція ПБО
Новини від 27.12.2006 р. № 1836

Дотації на створення робочих місць для інвалідів

 

Постановою КМУ «Про реалізацію статті 181 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»» від 27.12.2006 р. № 1836

затверджено Порядок надання дотації роботодавцю за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів на створення спеціальних робочих місць для інвалідів, зареєстрованих у державній службі зайнятості.

Зазначеним

Порядком визначений механізм надання власнику підприємства, установи або організації (окрім бюджетних і неприбуткових) або уповноваженому ним органу або фізичній особі, яка відповідно до законодавства використовує найману працю (роботодавець), дотації за рахунок засобів Фонду соціального захисту інвалідів на створення спеціальних робочих місць для інвалідів, зареєстрованих у державній службі зайнятості як безробітні.

Відповідно до

Порядку дотація надається роботодавцю за місцем його реєстрації платником страхових внесків на соціальне страхування на випадок безробіття за умови, що трудовий договір з інвалідом, який працевлаштований на спеціальне робоче місце за направленням центру зайнятості, не буде розірваний з ініціативи роботодавця протягом двох років з дня працевлаштування.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі