Теми статей
Обрати теми

Думка фахівців офіційних органів. Дочірні підприємства та процедура закупівлі за держкошти

Редакція ПБО
Стаття

Дочірні підприємства та процедура закупівлі за держкошти

 

Чи поширюється на дочірнє підприємство, створене підприємством комунальної форми власності, дія Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти»?

 

З 12.03.2007 р. згідно із

Законом України від 01.12.2006 р. № 424-IV набули чинності основні зміни, унесені до Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» (далі — Закон про закупівлю за держкошти). Відповідно до цих змін сфера застосування Закону про закупівлю за держкошти, зокрема, поширюється на:

— державні, казенні, комунальні підприємства та господарські товариства, у яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків;

дочірні підприємства згаданих вище підприємств;

— підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких 50 відсотків і більше належать державним, казенним, комунальним підприємствам та господарським товариствам, у яких, у свою чергу, державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків.

Отже,

з 12.03.2007 р. дочірні підприємства державних, казенних, комунальних підприємств та господарських товариств, у яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, повинні дотримуватися встановлених процедур закупівлі за державні кошти.

До 12.03.2007 р. процедури, установлені

Законом про закупівлю за держкошти, на дочірні підприємства не поширювалися.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі