Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Думка фахівців офіційних органів. Подання додатку до декларації на двосторонньому аркуші не вважається порушенням

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Травень, 2007/№ 43
В обраному У обране
Друк
Стаття

Подання додатку до декларації на двосторонньому аркуші не вважається порушенням

 

У пункті 1.6 Порядку складання декларації з податку на прибуток підприємства, затвердженого наказом ДПА України від 29.03.2003 р. № 143, зазначено, що оригінал декларації з відповідними додатками подається платником до податкового органу за місцезнаходженням платника на одному двосторонньому аркуші форматом А-4 з відповідними додатками на односторонніх аркушах форматом А-4. Чи є підставою вважати декларацію такою, що подана за неустановленою формою, те, що додаток К1/1 чи додаток К6 до декларації складено на двох сторонах аркуша формату А-4?

Порядком складання декларації з податку на прибуток підприємства, затвердженого наказом ДПА України від 29.03.2003 р. № 143, не встановлено прямої заборони на використання форм додатків до цієї податкової декларації, що складені на двох сторонах аркуша формату А-4. Тому вважаємо, що за умови заповнення додатків до декларації, зокрема К1/1 чи К6, таким чином, що забезпечує вільне читання тексту (цифр) та збереження цих записів протягом установленого терміну зберігання звітності, як того прямо вимагає пункт 1.7 Порядку складання декларації з податку на прибуток підприємства,

подання додатка до декларації на двосторонньому аркуші формату А-4 не вважається порушенням вимог цього Порядку.

Зазначене буде враховано при підготовці наступних змін до Порядку.

Наталія ХОЦЯНІВСЬКА, директор Департаменту податку на прибуток та інших податків і зборів (обов’язкових платежів) ДПА України

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно