Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Пошта редакції. Передача в оренду нерухомості не підлягає патентуванню

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Жовтень, 2007/№ 86
Друк
Відповідь на запитання

Передача в оренду нерухомості не підлягає патентуванню

 

Суб’єкт підприємницької діяльності — фізична особа здає в оренду власне приміщення. Орендна плата сплачується готівкою. Чи потрібно в цьому випадку придбавати торговий патент?

(м. Чернівці)

 

Ні, не потрібно

.

Торговий патент придбавається суб’єктами підприємницької діяльності, предметом діяльності яких є

торговельна діяльність за готівкові кошти, а також з використанням інших форм розрахунків та кредитних карток на території України, діяльність з обміну готівкових валютних цінностей (уключаючи операції з готівковими платіжними засобами, вираженими в іноземній валюті, та з кредитними картками), а також діяльність з надання послуг у сфері грального бізнесу та побутових послуг (ч. 2 ст. 2 Закону про патентування).

Очевидно, що ні під один із зазначених видів діяльності послуги з передачі в оренду майна

не підпадають. Не можуть вони розглядатися і як побутові послуги: згадки про них немає ні в Галузевому класифікаторі ГК 201-01-2001, ні тим більше в Переліку № 576.

Отже,

діяльність зі здавання в найм нерухомого майна не підлягає патентуванню.

Наталя Білова, економіст-аналітик

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі