Теми статей
Обрати теми

Новини законодавства. Визначено порядок заповнення платіжних документів у разі погашення податкових векселів (податкових розписок) коштами

Редакція ПБО
Новини від 07.08.2007 р. № 474

Визначено порядок заповнення платіжних документів у разі погашення податкових векселів (податкових розписок) коштами

 

Наказом ДПАУ «Про внесення змін до наказу ДПА від 01.07.2002 р. № 301» від 07.08.2007 р. № 474

змінено Порядок подання фінансовими установами органам державної податкової служби повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків і зборів (обов’язкових платежів) та заповнення розрахункових документів у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету або повернення платежів з бюджету (затверджено наказом ДПАУ № 301 від 01.07.2002 р.).

Так, у Пам’ятці про порядок заповнення розрахункових документів (додаток 4 до Порядку) визначено порядок заповнення поля «Призначення платежу» в разі погашення податкових векселів (податкових розписок) коштами. Зокрема, при заповненні платіжного документа в резервному полі (поле № 7) необхідно зазначати номер векселя, у рахунок погашення якого здійснюється платіж.

Крім того, таблицю 2.1 до Порядку «Список кодів видів сплати» доповнено новим кодом 125 «Авансові внески, нараховані на суму дивідендів і прирівнюваних до них платежів». При цьому виключено код 120 «Погашення податкового боргу за рахунок ПДВ, відшкодованого на рахунок кредитора».

Наказ набув чинності

1 вересня 2007 року.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі