Новини законодавства. Затверджено Положення про умови укладення договорів про продаж майна, що перебуває у держвласності

Редакція ПБО
Новини від 17.10.2007 р. № 1672

Затверджено Положення про умови укладення договорів про продаж майна, що перебуває у держвласності

 

Наказом Фонду державного майна України «Про затвердження Положення про умови укладення (переукладення) договору про організацію продажу майна, що перебуває у державній власності» від 17.10.2007 р. № 1672

затверджено зазначене Положення, яким визначено процедуру укладення (переукладення) договору між Фондом державного майна України (ФДМУ) та юридичними особами. У Положенні зазначено, що предметом договору про організацію продажу майна, що перебуває у державній власності, може бути визначено послуги, які надаються юридичними особами державним органам приватизації, а також суб’єктам господарювання, суб’єктам управління, на балансі яких перебувають об’єкти державної власності, зокрема, послуги з:

— організації продажу на аукціоні об’єктів приватизації, у тому числі об’єктів незавершеного будівництва;

— організації продажу майна, що перебуває у державній власності, через біржі, на аукціонах, за конкурсами, відчуження якого можливе з дозволу ФДМУ.

В установчих документах юридичної особи має бути передбачено вид діяльності, пов’язаний з організацією продажу майна, що перебуває у державній власності.

Наказ набув чинності

6 січня 2008 року.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі