Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Заповнення податкової накладної. Продаж неплатнику

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Жовтень, 2008/№ 81
В обраному У обране
Друк
Відповідь на запитання

Заповнення податкової накладної

 

Продаж неплатнику

 

Які дані необхідно зазначати в податковій накладній при продажу товарів неплатнику ПДВ?

(м. Полтава)

 

Якщо поставка здійснюється неплатнику ПДВ, то податкова накладна виписується з позначкою «Поставка неплатнику податку» (

п. 8 Порядку № 165).

Крім того, при виписуванні такої податкової накладної слід ураховувати положення

п. 8.1 Порядку № 165, згідно з якими в рядках «Індивідуальний податковий номер покупця» і «Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)» проставляється позначка «Х».

Обидва примірники такої податкової накладної залишаються у продавця.

Микола Шпакович, економіст-аналітик

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно